• Свеж
2 парчиња 6inch Обновливи Стакло Саќе Стап Мед и Сок Стапови Мед Stirrer Стапче Тегла Мед Раздавам Drizzle Лажица за Јавор Сируп, Меласа,се Стопи Чоколадото Свадба Партија Ус?

2 парчиња 6inch Обновливи Стакло Саќе Стап Мед и Сок Стапови Мед Stirrer Стапче Тегла Мед Раздавам Drizzle Лажица за Јавор Сируп,

Rating 
DEN 239.76

Од стока
Во магацинот

Не-токсични,невкусна,нема загадување,убава,транспарентен,едноставно може да се држи медот е добро.Пакет : 2 парчиња 6inch Обновливи Стакло Саќе Стап Мед и Сок Стапови Мед Stirrer Стапче Материјал : стакло Големина : околу 15cm*2cm*4cm бела Боја како на сликата покаже Совршен за домашна употреба,може да се користи за да се натопи мед,јавор сируп,карамел,mini jam.Материјал : стакло Големина : околу 15cm*2cm*4cm бела Боја како на сликата шоу.Ќе не нула површини,особено за свадба,подароци,партија услуги,бебето тушеви и така натаму.Може да се користи за да се drizzling мед,јавор сируп, промешајте млеко,кафе,пијалоци,blackstrap меласа,се стопи чоколадото,карамел и еластичен храна.Може да се користи за да се drizzling мед,јавор сируп, промешајте млеко,кафе,пијалоци,blackstrap меласа,се стопи чоколадото,карамел и еластичен храна.Направени со топлина отпорни очила.Лесно да се додаде мед на топли пијалаци или леб без dirtying повеќе прибор и без правење на леплива хаос.За додавање мед на кафе и toastgreat пакување со вашиот дом изработени мед, бебе туш услуги,свадба фаворизира и партија ќе се сретне и многу наврати дека треба.Ќе не нула површини,особено за свадба,подароци,партија услуги,бебето тушеви и така натаму.

Детални спецификации

Додатоци на производи