• Свеж
EuisdanAA Само Стап 0.8 Мебел Лизгачот Двигател во Облик на Круг, Биро, Стол Нога подлога, Кат Заштитник Анти Бучава, ги Зачувате Вашите Енергија Време, 4pcs Светло Сина(Само

EuisdanAA Само Стап 0.8 Мебел Лизгачот Двигател во Облик на Круг, Биро, Стол Нога подлога, Кат Заштитник Анти Бучава, ги Зачувате

Rating 
DEN 273.60

Од стока
Во магацинот

Овој мебел лизгачот за намалување на бучава и намалување на штета на нозе и подот.Нашите мебел лизгачот за да се создаде силна штит помеѓу подот и мебел, клупи, tabletops, која внимателно да се заштити површината од гребнатини и scuffs.Бидете внимателни кога го користите во дрво кат, особено се движат тешки мебел.7"; Вкупната Големина : 20 x 5.Белешки : 1.Материјал : Пластика; Стап Кол : 19mm/0.Se puede usar en mesas, cofres, sillas, gabinetes де curiosidades, escritorios, итн.Este deslizador де muebles намали ел ruido y намалување на лос daños en las piernas y el piso.Нашата само стап лизгачи функција супер силно лепило за да се обезбеди траен чекање на вашиот мебел.(Nuestro контрола deslizante став muebles креа он fuerte escudo entre el piso y los muebles, escritorios, mesas, que protegen cuidadosamente la superficie де rasguños y desgastes.Nuestro контрола deslizante став muebles креа он fuerte escudo entre el piso y los muebles, escritorios, mesas, que protegen cuidadosamente la superficie де rasguños y desgastes. Ве молиме овозможи 1-3мм разликата се должи на различни прирачник за мерење.(Se puede usar en mesas, cofres, sillas, gabinetes де curiosidades, escritorios, итн.Овој мебел лизгачот за намалување на бучава и намалување на штета на нозе и подот.Материјал : Plástico; Diámetro del palillo : 19 мм / 0,7"; Tamaño вкупно : 20 x 5,5 mm / 0,8" x 0,2" (D * T). Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектите боја може да биде малку поинаков од слики.Овој производ може да се користи на домашен мебел, како dressers, столици, кабинети, студио бироа, троседот, recliners.

Детални спецификации

Додатоци на производи