• Свеж
Малку Магаре Енди Мажите е Лесен Windbreaker, Softshell Јакна со Аспиратор за Водење на Патување Пешачење

Малку Магаре Енди Мажите е Лесен Windbreaker, Softshell Јакна со Аспиратор за Водење на Патување Пешачење

Rating 
DEN 1055.76

Од стока
Во магацинот

Јакна е лесен и лесно да се спакуваат.Тенок одговара, може да се носи како средниот слој на студени денови, или независен надворешен слој во блага ладно време.Ви држи удобно и сува во drizzle.Се ДВИЖИ СЛОБОДНО - Школка е направен на 4-начин водат ткаенина, овозможува широк опсег на движење.ВОДА-ОТВРАТИТЕЛЕН & ДИШЕ - Среден слој ткаенина е ламинирани со TPU мембрана, во која се прикажуваат вода-отвратителен и 3000/м2/24hr breathability.WINDPROOF - Среден слој на водење јакна е windproof.Дизајнирани за да ве заштити од ветрот во текот на активности на отворено во пролет или есен, тие се идеално решение во променливи временски услови.Вие нема да чувствувате било ограничување.Боја : Сина | Големина : Мали Промоции може да се разликуваат во зависност од бојата/големина.

Детални спецификации

Додатоци на производи