• Свеж
LEVEIS Јога Мат, очила со Дебела Мачка Не се Лизга Вежба Тренингот Душеци за Дома Салата Кат Патување

LEVEIS Јога Мат, очила со Дебела Мачка Не се Лизга Вежба Тренингот Душеци за Дома Салата Кат Патување

Rating 
DEN 1655.76

Од стока
Во магацинот

Користете го за безбедност, со ПВЦ и ЕВА слободни мат.Лесни функција е лесно да се носат кога одите до теретана или на патување.Ние избравме надградена TPE материјал кој е издржлив и силен, обезбедувајќи поддршка за дури и на најсложените на јога текови.Секој јога патување е многу уникатна и лична, но секој пракса не бара ист неколку работи : чувство на намена, желба да се подобри, и мат поддршка и помош транзиции и asanas.Добра јога мат треба да работат со вас за да ви помогне со рамнотежата, енергија и проток.Нашата Напредна Технологија на Печатење прави овие душеци шарени и око-фаќање на кои може да се на крајот додадете повеќе мотивација и ентузијазам за да вашата јога вежби. 2)ве Молиме овозможи мало отстапување за мерни податоци.Specications : Големина : 61x183x0.Ние сакаме вие да го добиете максимумот од секоја јога сесија, така што ние имаме дизајниран премија јога мат со усогласување на системот кои ќе ви помогнат да се постигне остварување на целите.Димензија : 61x183x0. 4)Ние секогаш се обезбеди висок квалитет на услуга за клиентите.Затоа, од суштинска важност е да го избере вистинскиот за вас.Двете страни имаат не се лизга површина, така што вашиот мат останува во место во текот на секоја сесија, и нозете може лесно контрола на мат, без потреба за чорапи кои би можеле да го блокира вашиот протокот на енергија.

Детални спецификации

Додатоци на производи