• Свеж
Нејзината Страна и Неговата Страна, Бело, Зелено Премиум Дебели Јога Мат Еко Пријателски Гума на Здравјето и Фитнесот Не се Лизга Мат за Сите Типови на Вежбање Јога

Нејзината Страна и Неговата Страна, Бело, Зелено Премиум Дебели Јога Мат Еко Пријателски Гума на Здравјето и Фитнесот Не се Лизга

Rating 
DEN 1271.76

Од стока
Во магацинот

【Лесно да се Свитка & Носат】јога мат може да се свитка до лесно, што го прави идеален за патување јога мат.Не ЕВА, без ПВЦ, не токсичност, нема штетни хемикалии.【Еко-Пријателски Материјал】јога мат е направен од висок квалитет на TPE материјал, и TPE има висока густина и висока еластичност.Екстра дебели и мека, овој мат овозможува удобно јога пракса преку обезбедување на амортизирање за колената, глуждовите, и други чувствителни области.Апсолутно не се токсични - изработени од Еко-свесни материјали!Исто така, печатени јога душеци може да издаде безопасни мирис кога прв одвитка.Тоа мора да биде совршен за патување мат сет за секого. 【Машина Перат】рампа се перат, може лесно да се чисти со машина за да се заштити вашето тело и облека од несакани нечистотија.Pefectly одговара за вашиот жешка јога, пилатес, семејство пикник и патување.Фантастични еколошки Јога Мат!Мека текстура површина, Голема удобност, овозможува амортизирање за вашето тело, кога лежи долу на нашите мат ќе се чувствуваат мекост која ќе направи да се чувствувате опуштено.6 см дебелина, доаѓа во различни бои. 【Мат Димензии】72 инчи долго, 24 инчи широка и 0.Оваа јога е направен од Еко-свесни состојки.Како резултат на тоа, тоа е разноврсна и се многу издржливи, јога мат е одличен избор за секој вид на пракса, и ако издржливост е проблем, секогаш може да се рециклира на тоа, бидејќи тоа е толку неутрален на животната средина.

Детални спецификации

Додатоци на производи