• Свеж
MSI B450M Малтер Штекер НА4 AMD B450 Микро ATX

MSI B450M Малтер Штекер НА4 AMD B450 Микро ATX

Rating 
DEN 6884.64

Од стока
Во магацинот

64 GB Двојна DDR4-SDRAM.Микро ATX форма фактор.Пристаништа : 2 x USB2.0, 2 x USB3.0 Тип-А, 1 x USB3.1 Тип-А, 1 x USB3.1 Тип-В, 1 x LAN (RJ-45), 1 x PS/2, 1 x HDMI, 1 x Display Ports.Чипсет : AMD B450. Вклучува 16.8 милиони бои 10 ефекти во еден клик за неограничени прилагодување.MSI Малтер НА4 AMD B450 Микро ATX DDR4-SDRAM Плоча карактеристики топлина тоне и жестока изгледа.Плус, тоа е преполна со музички карактеристики за рафинирани игри искуство.

Детални спецификации

Додатоци на производи