• Свеж
ASUS TUF X299 Марко 2 LGA2066 DDR4 М. 2 USB 3.1 X299 ATX Плоча за Intel Core X-Серијата Процесори

ASUS TUF X299 Марко 2 LGA2066 DDR4 М. 2 USB 3.1 X299 ATX Плоча за Intel Core X-Серијата Процесори

Rating 
DEN 11968.32

Од стока
Во магацинот

АУРА Sync RGB Осветлување карактеристики речиси бесконечен спектар на бои и со способноста да ги синхронизирате ефекти преку постојано проширување на екосистем на АУРА Sync-от производи.Крајната Заштита со Топлинска Радар 3 за персонализација на вкупниот систем за ладење и стабилност за време на overclocking.Подготвени за хардкор 24/7 работа, TUF X299 Марко 2 поседува изгледа, overclocking издржливост и оптимизирано ладење На Ultimate Force (TUF) плочи се познати за.Dual Патент-очекување Safe Slots со еден шприц процес кој ги интегрира метална рамка за посилна, цврсто втемелени PCIe слот изграден за тешка категорија GPUs. 2, заден панел за USB 3.

Детални спецификации

Додатоци на производи