• Свеж
R V од Суштинско значење Чиста Сусам Превозникот Масло 5ml (0.169 мл)- Sesamum Indicum ( Чиста и Природна Ладно-цедените)

R V од Суштинско значење Чиста Сусам Превозникот Масло 5ml (0.169 мл)- Sesamum Indicum ( Чиста и Природна Ладно-цедените)

Rating 
DEN 126.24

Од стока
Во магацинот

Повеќето Познат Бренд. 100% Чиста И Природни.Сертифициран Квалитет.Ладно-Цедените.Чистота Загарантирана.R V од Суштинско значење Чиста Сусам Превозникот Масло - Sesamum Indicum (100% Чиста и Природна Ладно-цедените).Масла се одликува со висок квалитет килибар стаклени шишиња до 100ml.И 300ml, 630ml & 1250ml со висок квалитет богородица алуминиумски шишиња.

Детални спецификации

Додатоци на производи