• Свеж
Сега Храна Освежување Ванила Цитрус Масажа Масло 8oz 12 Пакет

Сега Храна Освежување Ванила Цитрус Масажа Масло 8oz 12 Пакет

Rating 
DEN 2131.92

Од стока
Во магацинот

СЕГА Решенија е следниот чекор во еволуцијата на производи за лична нега.Состојба : Кожата во потребата од негување на масажа и богата тело moisturizer, кој се опушта и ви помага да се намали стресот од животот на секојдневните активности.Роуз Хип Семе на Нафта rejuvenates кожата, ја минимизира појавата на ситни несовршености и го задржува клетки на кожата хидриран.

Детални спецификации

Додатоци на производи