• Свеж
Стомакот Дренажа Ѓумбир Масло Масло од Ѓумбир за Лимфна Дренажа Слабеење на Стомакот Ѓумбир Масло за Стомак Маст Масти Горење Масажа Масло Стомак Исклучување Билн

Стомакот Дренажа Ѓумбир Масло Масло од Ѓумбир за Лимфна Дренажа Слабеење на Стомакот Ѓумбир Масло за Стомак Маст Масти Горење Масажа

Rating 
DEN 383.76

Од стока
Во магацинот

Инструкции : 1. Ја подобрува крвта, се зголеми од витално значење течност циркулацијата на телото да се вклопуваат.Тоа може да го намалите стресот, подобрување на тенот, се грижи за кожата, и да се постигне ефект на слабеење.ви благодарам многу! 3.Ѓумбирот Масло Од Суштинско Значење Да Се Релаксираат Massager Течност.Стомакот Дренажа Ѓумбир Масло Природно го намалува екстра инчи на половината со исклучителна мешавина на слабеење масло таргетирање тврдоглав стомак маст.Согорувањето на мастите и Слабеење Применуваат и масажа за да го промовира масти гори, им помогне на слабеење и sculpting, обликувањето на совршен крива.Ве молиме не им пречи вашата замена.Ја подобрува крвта, се зголеми од витално значење течност циркулацијата на телото да се вклопуваат.

Детални спецификации

Додатоци на производи