• Свеж
На Crème Продавница Aggretsuko Бес Пред Убавина Лист Маска - Pack 3

На Crème Продавница Aggretsuko Бес Пред Убавина Лист Маска - Pack 3

Rating 
DEN 155.28

Од стока
Во магацинот

✅ Витамин Ц клоци колаген во висок степен на пренос за свежа младешки изглед. ✅ Јасмин е природен антиоксидант кој помага да се борат надвор слободни радикали, додека неговата ароматични мирис, помага во намалување на стресот. ✅ Ублажување на ден-за-ден стрес влијаат на вашата кожа со нашите зацврстување и смирувачки лист маска. ✅ Витамин Ц - Ја Зголемува Колаген / Јасмин - Антиоксиданс Стрес Редуктор. ✅ КОРЕЈСКИ ПРЕДНОСТ - Наместо на покривање на несовршености со козметички производи, ние се фокусира на постигнување на здрава кожа ќе бидете подготвени да покажете на светот, дури и без шминка!.Aggretsuko е благо-обноски канцеларија вонреден преку ден, и беснее на тешки метали караоке пејачка од ноќ.

Детални спецификации

Додатоци на производи