• Свеж
MEDIHEAL [НАС Ексклузивно Издание] - D. N. Со Хидратантен Протеини Маска (Еден)

MEDIHEAL [НАС Ексклузивно Издание] - D. N. Со Хидратантен Протеини Маска (Еден)

Rating 
DEN 155.28

Од стока
Во магацинот

Натопени во крем серум, оваа иновативна бамбус лицето маска сериозно прозорци вашата кожа хидратација ниво со негување на маслото од јојоба, антиоксиданс squalane, липидите-љубов ceramide НП, и тешка удирање доза на 19 утврдувањето на амино киселини и пептиди.Вашата кожа ќе се чувствуваат бебе мека и еластична, но силна.Фини линии ќе бидат значително да ја минимизира.Најдобро од сите, ќе имаат здрав сјај кој доаѓа само од moisturized, среќен кожата.

Детални спецификации

Додатоци на производи