• Свеж
Hillman 140021 Хексадецимален Машина Завртки Орев,10 - 24,100-Пакет

Hillman 140021 Хексадецимален Машина Завртки Орев,10 - 24,100-Пакет

Rating 
DEN 175.44

Од стока
Во магацинот

Цинк слој за отпорен на корозија заврши.Бидете сигурни дека не да му го одземе вашиот ореви со текот на затегнување.Бидете сигурни да го користите лешник што е во согласност со вашата други сврзувачки елементи. 12 парчиња за продажба на мало пакет.Опис на производот Hillman 140021 Хексадецимален Машина Завртки Орев,10 - 24,100-Пакет Од Производителот Хексадецимален машина завртка ореви се користи за прицврстување на гром кога механички се приклучи материјали заедно.Овој тип се однесува на ореви користи со помали машина завртка големини под 1/4".Машина завртка завртки се дизајнирани да се користи со машина завртки.

Детални спецификации

Додатоци на производи