• Свеж
GYETAGCV Завртка 1/5/10/25pcs М2 М3 М4 M5 M6 М8 GB818-85 А2-70 304 од не ' Рѓосувачки Челик Крстот Пан Круг Главата на Завртката Гром Должина=3-100mm Никел Галвански Елемент (Должина : 40mm, Голе

GYETAGCV Завртка 1/5/10/25pcs М2 М3 М4 M5 M6 М8 GB818-85 А2-70 304 од не ' Рѓосувачки Челик Крстот Пан Круг Главата на Завртката

Rating 
DEN 770.40

Од стока
Во магацинот

Изработени од нерѓосувачки челик, rustproof, издржлив материјал.Материјал : 304 (А2-70) не ' рѓосувачки челик.Големина : d : d(навој дијаметар) x L(конец должина).Одредување компонента, индустриски и изградба сврзувачки елементи.Навој дијаметар : M2 (2mm) / М3 (3мм) / M4 (4mm) / М5(5mm) / M6 (6mm) / М8 (8мм) Metricthread теренот : 0.4 mm (M2) / 0.5 mm(M3) / 0.7 мм(М4) / 0.8 mm(М5) / 1mm(M6) / 1.25 mm(М8)Широко се користат во дом, кујна, електроника, комуникација и сл.

Детални спецификации

Додатоци на производи