• Свеж
WellOZone Масажа Крем (3.38 FL МЛ / 100 ML )

WellOZone Масажа Крем (3.38 FL МЛ / 100 ML )

Rating 
DEN 840.00

Од стока
Во магацинот

Порака Крем.Wellozone Порака Крем применуваат крем нежно на преферирана област.Порака областа во кружни движења за брза апсорпција.Оваа порака крем е 100% природен и се состојат од билки и билни масла.Крем ќе ви помогне да се опуштите и да се освежи со својот напор апликација и единствена формула.

Детални спецификации

Додатоци на производи