• Свеж
Homyl 1pc Нерѓосувачки Челик Мартини Чаша 230ml Метал Коктел Бар, Паб Drinkware

Homyl 1pc Нерѓосувачки Челик Мартини Чаша 230ml Метал Коктел Бар, Паб Drinkware

Rating 
DEN 407.52

Од стока
Во магацинот

* Дизајн за martinis, gibsons, разфасовки и Manhattans. * Практична употреба и стилски изглед се лесен начин да им даде на вашиот страни и домашни настани некои искра. * Користете за празници, партии и секој ден. * Исто така, совршен подарок за денот на Благодарноста, Божиќ подарок, водителка подарок или ви благодариме присутни. * Направени од не ' рѓосувачки челик, практична и издржлива.Опис : - Изработени од нерѓосувачки челик, практична и издржлива - практична употреба и стилски изглед се лесен начин да им даде на вашиот страни и домашни настани некои искра. - Дизајн за martinis, gibsons, разфасовки и Manhattans - се Користи за одмор, партии и секој ден - исто Така совршен подарок за денот на Благодарноста, Божиќ подарок, водителка подарок или ви благодариме присутни.Спецификација : - Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик Боја : Сребро - Size : Прибл.Калибар 12cm/4.72 инчен, Висина : 16cm/6.30 инчен - Капацитет : 230ml Package Вклучува : 1 Парче Нерѓосувачки Челик Мартини Glasses Choose сите што ви треба во нашата продавница.Ќе имате убав купување искуство и да добиете квалитетни производи и услуги кои одговараат на политиката.

Детални спецификации

Додатоци на производи