• Свеж
Страна Маркери Индикатори Lights - Сијалица Јасно за 2001-2006 BMW E46 М3 & 1995-2001 E38

Страна Маркери Индикатори Lights - Сијалица Јасно за 2001-2006 BMW E46 М3 & 1995-2001 E38

Rating 
DEN 720.00

Од стока
Во магацинот

Боја : Јасно Леќа / 2 Килибарните светилки.Материјал : ABS Пластика.Инсталација : Ова е plug and play производ , Без модификација е потребно.Пакет Содржина : Еден пар ( десна и лева страна ).ЗА 2001-2006 BMW E46 М3 СИТЕ МОДЕЛИ (ВКЛУЧУВАЈЌИ ги И 2 DR КУПЕ & КОНВЕРТИБИЛНА), 1995-2001 BMW E38 7 СЕРИЈАТА за СИТЕ МОДЕЛИ на телефони, E-Марк Одобрување и патот легално.

Детални спецификации

Додатоци на производи