• Свеж
MonkeyJack Фудбал Фудбал Судијата Флип/Фрли Паричка

MonkeyJack Фудбал Фудбал Судијата Флип/Фрли Паричка

Rating 
DEN 141.36

Од стока
Во магацинот

Направени од метал и гума, лесни и издржливи.Проблемот може да се користи со било кој спорт судијата морате да го превртите за глави или опашки.Погоден за фудбал, рагби, бадминтон, пинг понг и др.Боја : Црвена Сина.Дијаметар : прибл. 3.5 cm / 1.4 инч.Опис : - Направени од метал и гума, лесни и издржливи - Монета, може да се користи со било кој спорт судијата морате да го превртите за глави или опашки - Погоден за фудбал, рагби, бадминтон, пинг понг и др - Боја : Црвено, Сино - Дијаметар : прибл. 3.5 cm / 1.4 inch Package Вклучува : 1 Парче Судијата Флип Coin Note : Боја на можеби малку поинаков поради различни монитор.Над големина се мери со рака, ве молиме оставете малку разлика.Ви благодариме !.

Детални спецификации

Додатоци на производи