• Свеж
Двоен-Соочуваат Мека Чекан остри кожа Mallet Нерѓосувачки Челик Дома Инспекција Чекан Слободно Телескопски Чекани за Куќа Декорација Инспекција (Боја : Црвена)

Двоен-Соочуваат Мека Чекан остри кожа Mallet Нерѓосувачки Челик Дома Инспекција Чекан Слободно Телескопски Чекани за Куќа Декорација

Rating 
DEN 382.80

Од стока
Во магацинот

Лесно да ги чувате на вашиот wristone повеќе слој на заштита.Секој дел е поврзан цврсто и стабилно без тресење.Рака зафат се справи со сунѓер meterial, не се лизга shockproof,се чувствуваат удобно.Бесплатни проширување контрола, цевка од нерѓосувачки челик тело, шок и се лизга, цврсти и издржливи.Мали mallet чекан е одлична за столарија, градежно дрво, пластика, кожа, накит и занаетчиски работи, итн.Со ова се справи, не само што може да се контролира насоката но исто така може да спречи себе си од повреда на вашата страна.Спецификација : Тип Вкупно затегнувачка должина се Справи со должина се Справи со дијаметар Топката главата дијаметар Контракција должина Тежина 1 970mm 117mm 25мм 19mm 215mm 80g2 1145mm 120mm 25мм 19mm 215mm 100g3 1300мм 155mm 25мм 19mm 255mm 130g Features : -Лесно да ги чувате на вашиот wristone повеќе слој на заштита.-Секој дел е поврзан цврсто и стабилно без тресење.-Рака зафат се справи со сунѓер meterial, не се лизга shockproof,се чувствуваат удобно.-Бесплатни проширување контрола, цевка од нерѓосувачки челик тело, шок и се лизга, цврсти и издржливи.-Дома инспекција чекан, тоа е погоден за тестирање дали ѕидот, плочка, таванот и други структури се празни тапани.Пакет се Вклучени : 1 x Дома инспекција hammer Allow можете да инсталирате на вашиот ламинатни дрво тротоарите повеќе поевтино и полесно.

Детални спецификации

Type Total tensile length Handle length Handle diameter Ball head diameter Contraction length Weight :
1 970mm 117mm 25mm 19mm 215mm 80g :
2 1145mm 120mm 25mm 19mm 215mm 100g :
3 1300mm 155mm 25mm 19mm 255mm 130g :
Features:
-Easy to store on your wristone more layer of protection. :
-Each section is connected tightly and stable without shaking. :
-Hand grip handle with sponge meterial, non slip shockproof,feel comfortable. :
-Free expansion control, stainless steel tube body, shock and slip, sturdy and durable. :
-Home inspection hammer, it is suitable for testing whether the wall, tile, ceiling and other structures are empty drums. :
Package Included:
1 x Home inspection hammer :
Allow you to install your laminate wood flooring more conveniently and easier. :

Додатоци на производи