• Свеж
Puma Men ' s Classics Комбинација Tee

Puma Men ' s Classics Комбинација Tee

Rating 
DEN 459.84

Од стока
Во магацинот

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 100% Памук.Увезени.Се повлече На затворање.Машина За Миење.Опуштено се вклопуваат.Направени со Памук од BCI : Со купување на производи од памук ПУМА, ти си поддршка на повеќе одржлив памук земјоделство преку Подобро Памук Иницијатива.Логото на везови.Класици, со пресврт.Воведување на Класиците Комбинација Tee.

Детални спецификации

Додатоци на производи