• Свеж
Мажите Најк Спортски Клуб T-Shirt

Мажите Најк Спортски Клуб T-Shirt

Rating 
DEN 436.32

Од стока
Во магацинот

Џерси,Памук,Кадифен.Увезени.Машина За Миење.NIKE МАИЧКА : Постави си во тек со кадифен удобност без големо.На машка кошула има мека памучна џерси чувствуваат дизајниран за секојдневен носат или activewear.КЛАСИЧЕН УДОБНОСТ : Класичен и удобно, на Nike маичка за мажите е направен од 100% памук со мека чувствуваат против кожата.На машка маица лежи рамно против телото.СТАНДАРД ОДГОВАРА : На Nike маичка за мажите има стандард се вклопуваат со релаксирано, лесно се чувствуваат.Екипажот вратот се намали и директно торзото полите се идеални за движење за време на игра.НАЈК користење на ЛОГОТО : Nike логото е извезени на левата страна на градите на машка кошула.Стандард Најк квалитет и дизајн ќе трае преку физичка активност и голема носат.Машка КОШУЛА : Машина за миење, увезуваат, 100% памук, Nike логото на левата страна на градите.На Мажите Најк Спортски Клуб T-Shirt поставува ќе го со мека памучна џерси чувствуваат и Најк корпоративно лого везени на градите.

Детални спецификации

Додатоци на производи