• Свеж
Под Оклоп Мажите Бура Еволуција Daytona Половина-Zip T-Shirt

Под Оклоп Мажите Бура Еволуција Daytona Половина-Zip T-Shirt

Rating 
DEN 1128.00

Од стока
Во магацинот

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 87% Полиестер/13% Elastane.Увезени.Патент затворање.Машина Wash.UA Бура технологија repels вода без да се жртвува breathability.Дише изолација преку ракави, назад & страна со лесни spacer ткаенина & ткаени комбинирање на предната за правец на заштита.Уникатен хибрид изградба ви држи топло, без губење на breathability.Дарежлив ½ zip пред прави за лесно layering.UA Бура технологија repels вода без да се жртвува breathability.Дише изолација преку ракави, назад & страна со лесни spacer ткаенина & ткаени комбинирање на предната за правец на заштита.Уникатен хибрид изградба ви држи топло, без губење на breathability.Дарежлив ½ zip пред прави за лесно да ги дели.

Детални спецификации

Додатоци на производи