• Свеж
Dakine Mens Da Железнички Т-Маица, Црна, Мали

Dakine Mens Da Железнички Т-Маица, Црна, Мали

Rating 
DEN 1246.80

Од стока
Во магацинот

Увезени.Премиум лесни кратко sleeve tee со облека за миење. 150 GSM и 1 × 1 Ребро Поставена во јака.Двојно игла ракави и на дното полите.Димензии : 14 x 11 x 1".Dakin нуди Две (2) Година Ограничена против производствени дефекти во рамките на нормалниот опсег на употреба.Сурфање, снег или велосипеди, нашите класичен Dakin Da Железнички логото е непогрешлив.Оваа машка маица го става пред и центар во мека памучна комбинација, која ја одржува својата форма и се чувствуваат мијат по миење.Вклопуваат не е премногу опуштени и не премногу сит.Основана во Хаваи во 1979 година и се наоѓа во подножјето на Планината.Худ во Худ Реката, Орегон, Dakin гради ранци, патни торби, и други додатоци, outerwear и облека за луѓе кои сакаат да сурфаат, аикидо, скејтборд, планински велосипед, ски, windsurf, kiteboard и патување.Напредокот Е Во Нашата ДНК Ние сме предизвик да се бркаат на непознати.Да им помогнам против предвидливи и се отцепи од удобноста - да сурфате нови паузи, возење стрмните терени, оди каде што ветрот завива и патеки притисни минатото хоризонтот.Да одат таму каде што никогаш не сум се качил, го направи она што никогаш не сум го сторил и уживаат во искуството.Ние ќе бидеме во право, таму со вас.

Детални спецификации

Додатоци на производи