• Свеж
Жените Графички Tees Назад На Циганска Дека ми беше Смешно Т-Маица Писмо за Печатење Гроздобер Музика Кошули, Блузи

Жените Графички Tees Назад На Циганска Дека ми беше Смешно Т-Маица Писмо за Печатење Гроздобер Музика Кошули, Блузи

Rating 
DEN 1298.40

Од стока
Во магацинот

Памук Мешавина,Полиестер.Сува станот.Памук Мешавина, Полиестер,Мека и Дише.Функција : Назад На Циганска Дека сум Бил Писма, Печати , Стиви Nicks Графички Tees, Кратки Ракави, Лабава Секојдневен Стил.Жените Смешно Кратко Sleeve Т Кошули, Лесен Натпревар со Фармерки,Leggings или Шорцеви.Одговараат за Кантри Музика, Одмор, Забава, Повик Носат, Работа на Отворено.Пакетот вклучува : 1 * Назад На Циганска Дека ми беше Смешно Ретро Т Кошула Стиви Nicks Графички Хипи Музика Tee Блузи, за Жени.Големина на Табелата : (1 Inch=2.54 см) : .Големина S-Должина 66cm/26.0"-Биста 95cm/37.43"-Sleeve 16cm/6.3".Големина МДолжина 68cm/26.4"-Биста 99cm/39.00"-Sleeve 17cm/6.7".Големина L-Должина 71cm/27.9"-Биста 103cm/40.58"-Sleeve 18cm/7.1".Големина XL-Должина 73cm/28.7"-Биста 108cm/42.55"-Sleeve 19cm/7.5".Ве молиме овозможи 1-2cm се разликува поради прирачник за мерење,благодарение!.

Детални спецификации

Додатоци на производи