• Свеж
Резерва Колекција од Сина 84 Мажи Гроздобер Tri-Мешавина со стап Т Кошула

Резерва Колекција од Сина 84 Мажи Гроздобер Tri-Мешавина со стап Т Кошула

Rating 
DEN 623.04

Од стока
Во магацинот

50% Полиестер, 37% Памук, 13% Rayon.Увезени.Blue84 вентилатор омилени воздухопловната Соколи мажите т кошула.Оваа воздухопловната мажите т кошула има висок квалитет гроздобер со стап графички совршен за било Соколи фан дека сака throwback класичен дизајн.Секој воздухопловната Соколи tee е направена од мека triblend дека е совршен тежина за gamedays или крстарење градот покажувате вашата Соколи гордост.Ова т кошула е голем плус на секое воздухопловната фанови гардероба, што го прави совршен подарок за божиќ или дипломирањето.Сите Сини 84 производи се официјално лиценцирани од страна на универзитетите и произведени со користење на етички извори и производствени практики.Со гордост ги прикажете вашиот тим гордост, со оваа t кошула.Тоа е трајност ќе се осигурате долг живот, на навива за вашиот омилен тим.Гроздобер со стап графика направи за вонредна во потрага tee со throwback атмосфера.

Детални спецификации

Додатоци на производи