• Свеж
Nuc Med Техника TShirt, Тц-99m Ме Прави Топла, Нуклеарна Медицина, T-Shirt

Nuc Med Техника TShirt, Тц-99m Ме Прави Топла, Нуклеарна Медицина, T-Shirt

Rating 
DEN 455.76

Од стока
Во магацинот

Цврсти бои : 100% Памук; Хедер Сива : 90% Памук, 10% Полиестер; Сите Други Heathers : 50% Памук, 50% Полиестер.Увезени.Машина за миење со ладна како бои, сува ниска топлина.Technetium скенира, исто така, се нарекува TC99 M.Овој материјал им помага на Nuc Med го видите вашиот утробата полесно.Тие ги користат големи зборови како Technetium и изотопот па јас не сум дури и нема да се обиде да и објасни било повеќе од тоа.Ако сте во Nuc Med или Нуклеарна Медицина тогаш ќе се знае точно она што овој материјал е и ова ќе направи голема т-маица и потсетување за тоа колку страшни вашата работа е.Или, ако знае некој во Nuc Медицина ова ќе го направи одличен подарок за нив.Лесни, Класичен одговара, Двојно-игла ракави и на дното полите.Nuc Med Т-Маица, Тц-99m Ме Прави Топла, Нуклеарна Медицина.Technetium скенира, исто така, се нарекува TC99 M.Овој материјал им помага на Nuc Med го видите вашиот утробата полесно.Тие ги користат големи зборови како Technetium и изотопот па јас не сум дури и нема да се обиде да и објасни било повеќе од тоа.Ако сте во Nuc Med или Нуклеарна Медицина тогаш ќе се знае точно она што овој материјал е и ова ќе направи голема т-маица и потсетување за тоа колку страшни вашата работа е.Или, ако знае некој во Nuc Медицина ова ќе го направи одличен подарок за нив.

Детални спецификации

Додатоци на производи