• Свеж
Под Оклоп Момчиња Лесна Tee

Под Оклоп Момчиња Лесна Tee

Rating 
DEN 551.76

Од стока
Во магацинот

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 100% Полиестер.Увезени.Машина За Миење.Супер-меки поврзана ткаенина со изграден во печати.Речиси шие-слободен изградба за да се елиминира chafing. 4-начин се водат изградба се движи подобро во секој поглед.Материјал фитили пот & суши навистина брзо.Под Оклоп е мисија е да се направи на сите спортисти подобро преку страст, дизајн и немилосрдните извршување на иновации.

Детални спецификации

Додатоци на производи