• Свеж
Мачка 8 Етернет Кабел 100 ft, SNANSHI Тешки 26AWG Најлон Плетенка со Голема Брзина Cat8 Мрежа LAN Печ Мозок, 40Gbps 2000Mhz SFTP RJ45 Кабел Заштитените во Ѕид, Затворен&Отворено за Модем/Рут

Мачка 8 Етернет Кабел 100 ft, SNANSHI Тешки 26AWG Најлон Плетенка со Голема Брзина Cat8 Мрежа LAN Печ Мозок, 40Gbps 2000Mhz SFTP

Rating 
DEN 959.76

Од стока
Во магацинот

Класичен простор сива рационализација составен калапи.Може да биде погребан директно .Мат алу-легури школка со анти-отпечатоци сопственост.Ние ќе преземе одговорност за сите трошоци се покриени во текот на вашиот Живот Замена процес.Тешки & Директен Погреб-На четворни заштитените Мачка 8 Етернет кабел е супер ефикасни во намалување на EMI/RFI Пречки и да се обезбеди највисок верност за долго растојание за пренос на податоци.ПОБРЗО, СТАБИЛНОСТ И ИЗДРЖЛИВИ - Ethernet мачка 8 во однос на мачка 7 мрежата ethernet кабел, дополнителни оклопна и подобрување на квалитетот во извртување на жици обезбедува подобра заштита од crosstalk, бучавата и пречките што можат да се деградира квалитетот на сигналот.Со надградена ПВЦ, Cat8 е waterproofed & анти-корозија и потрајни & флексибилни за тешки работи.Пријателски и лесен-за-се постигне услуги на клиентите да ги реши вашите проблеми во рок од 24 часа .ВИСОКО КВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ 26 AWG & Супериорни Перформанси - Споредување со други 32 AWG Етернет кабел, 26 AWG Cat8 е подебел, многу побрзо и стабилна во пренесување на податоци, која е совршено погодна за ПИ smart производи, како Алекса, Apple Siri, Google Дома, Облак Сервер за податоци и со други smart home & канцеларија производи кои бараат голема брзина & високи перформанси мрежа.Ова ќе ја зголеми сигурноста и точноста на преносот на податоци.

Детални спецификации

Додатоци на производи