• Свеж
PHAT САТЕЛИТСКИ МЕЃУНА - CAT6 Мрежата Ethernet Кабел, Цврст Меч AWG 23, RJ45 Помине Низ Конектори, со Голема Брзина LAN Мрежа Интернет Patch Кабел, УЛ ETL Обичај се Сече и се Направени в?

PHAT САТЕЛИТСКИ МЕЃУНА - CAT6 Мрежата Ethernet Кабел, Цврст Меч AWG 23, RJ45 Помине Низ Конектори, со Голема Брзина LAN Мрежа Интернет

Rating 
DEN 780.00

Од стока
Во магацинот

Моќ извира покриени од еден ден.Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Бакар е одличен проводник на електрична енергија и одличен избор за праќање на сигнали помеѓу уредите.Контактирајте не за повеќе детали за custom sizes и достапност за различни кабел видови.Солидна чист бакар проводници елиминира влакно-интеракција нарушување, го подобрува внатрешната бучава одбивање создавање јасни, детални сигнал за квалитет.ПОДОБРО CONNECTIVITYOur кабли се состои од цврсти чист бакар проводници за зголемување на конективноста квалитет.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа. 130 метри, со Зелена боја, 23 AWG Солидна Голи БАКАР Проводници; RJ45 Помине Низ позлатени Конектори.ASSEMBLYMade во САД со Странски тие се прилагодени намали, изграден кога наредил, казанџии и да било проектот кои бараат одредена должина. 130ft Зелена, CAT6 Етернет Кабел, Цврст Меч 23 AWG UTP, да Помине Преку RJ45 Модуларен Приклучок Конектор, со Голема Брзина LAN Мрежата Кабел, УЛ ETL, Обичај се Сече и се Направени во САД КАБЕЛ SPECIFICATIONCable Тип : CAT6, 4 Пар UTPConductor Тип : 23 AWG, Цврст Меч Core Connector Тип : RJ45 Помине Низ Connectors Cable Перформанси : До 500 MHz UL ETL Наведени, ОВЖС/минлив исхемичен напад-568 Compliant SOLID ГОЛИ БАКАР CONDUCTORSSolid голи бакар core 23 мерач кабли се подобри од бакар облечени и бакар облечени алуминиум кабли поради својата долговечност и целокупниот квалитет.

Детални спецификации

Додатоци на производи