• Свеж
90 Степен До Аглеста 8P8C STP Мачка 5e Lan Ethernet Мрежа Печ Мозок да се Прави Кабел 50cm,50CM

90 Степен До Аглеста 8P8C STP Мачка 5e Lan Ethernet Мрежа Печ Мозок да се Прави Кабел 50cm,50CM

Rating 
DEN 2373.60

Од стока
Во магацинот

Веднаш до До Аглеста 90 степени 8p8c приклучокот.Должина : 50cm. 8p8c RJ45 машки да машки конектор со Штит.Работа за секој ethernet.Производи Статус : Stock Package : Yes Type : USB Cables Up Аглеста 8 P8 C STP Мачка 5e Lan Ethernet Мрежа Печ Кабелот 90 Степен да се Прави Кабел 50cm Unit Тип : piece Package Тежина : 0.03 kg (0.07 lb.)Пакет Големина : 20cm x 10cm x 10cm (7.87 во x 3.94 во x 3.94 во).

Детални спецификации

Додатоци на производи