• Свеж
XLBHLH Древните Кинески Фан Лустерот Осветлување Гроздобер Pendant Светла Прилагодливи Виси Висина Индустриски Таванот Светлина Тела за Кујнски Остров трпезарија Спал?

XLBHLH Древните Кинески Фан Лустерот Осветлување Гроздобер Pendant Светла Прилагодливи Виси Висина Индустриски Таванот Светлина Тела

Rating 
DEN 3468.24

Од стока
Во магацинот

2 во) прилагодливи.Е синџир/јаже, прилагодлива : Прилагодлив.Облик : антички фан.Виси жица : 120cm (47.Напон : 85-265 V. ★ Висока-квалитет по-продажбата на услугата : Доколку имате било какви прашања во врска со оваа декоративни лустерот, ве молиме контактирајте со нас преку e-mail систем, ние ќе ви одговори што во времето и да ви обезбеди со задоволително решение во рок од 24 часа. ★ Употреба на животната средина : Село, спална соба, кујна, дневна соба, трпезарија, farmhouse, штала, бар, балкон, индустриски декоративни светилки, кафуле, сите одмор и слободно време места.Карактеристики : древните Кинески фан има големо културно наследство, кој е инспириран од прототипот на лустерот, покажува конотација на Кинески благородна култура.Сијалица Тип : LED/Блескаво.

Детални спецификации

Додатоци на производи