• Свеж
KA5011-BRK Борба против Нож

KA5011-BRK Борба против Нож

Rating 
DEN 1799.28

Од стока
Во магацинот

најлон.Увезени.Направен во САД.Категорија име : ножеви.Произведено во САД или увезуваат.Вкупна Должина (инчи) : 11. 75. Должина на ножот (инчи) : 7. 00. Сечилото Материјал : 1095. Сечилото Детали : Обична.Рачка Материјал : Craton.Вкупна Должина (инчи) : 11.75. Должина на ножот (инчи) : 7.00. Сечилото Материјал : 1095. Сечилото Детали : Обична.Рачка Материјал : Kraton.АТРИБУТИ на Ножот Детали : Обична Работ на Ножот Должина (инчи) : 7. 00 Сечилото Материјал : 1095 Висока Јаглероден Челик Носат Систем : Тешко Обвивка Рачка Материјал : Craton Севкупната Должина (инчи) : 11. 75.

Детални спецификации

Додатоци на производи