• Свеж
Опремени Креветчето Лист за Сина и Вар Зелена Бебе/Дете Постелнина Сет Колекција - Лента за Печатење

Опремени Креветчето Лист за Сина и Вар Зелена Бебе/Дете Постелнина Сет Колекција - Лента за Печатење

Rating 
DEN 527.76

Од стока
Во магацинот

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Димензии : 52in.x 28in.x 8in.Морнарица, Вар и Бела Линија - Бранеа Микрофибер.Целосно еластична дното за безбедна одговара на повеќето стандардни големина јасли и деца кревети.Лесно машина перат и dryable.Љубов на ткаенина стил?Слатка Jojo Дизајни, исто така, прави координирање на постелнина и décor додатоци.Слатка Jojo Дизајни креветчето листови се дизајнирани за да одговара со нивното координирање Креветчето Постелнина Сетови.Направени со мека и пријатна ткаенини во ексклузивни модели и бои, Слатка Jojo Дизајни креветчето листови додадете стилски изглед на вашиот расадник.

Детални спецификации

Додатоци на производи