• Свеж
Colcolo Коњ Летаат Килим Стомак Guard Стомакот Покрие Капаци

Colcolo Коњ Летаат Килим Стомак Guard Стомакот Покрие Капаци

Rating 
DEN 554.16

Од стока
Во магацинот

Мека, прилагодлив ремени помогне во одржување позиција.Светлината доволно дека вашиот коњ останува кул и удобно.Целосна заштита, удобно, дише и нула-доказ.Големина : 94x71cm/37.01x27.95 инч.Го заштитува вашиот коњ од гризе муви кои се собираат околу папокот и sternum на стомакот.Опис : - ги Штити вашиот коњ од гризе муви кои се собираат околу папокот и sternum на стомакот. - Мека, прилагодлив ремени помогне во одржување позиција. - Светлина доволно дека вашиот коњ останува кул и удобно. - Целосна заштита, удобно, дише и нула-доказ. Големина на : 94x71cm/37.01x27.95 inch Specification : - Материјал : Нето - Боја : Black Package Вклучува : 1 Piece Horse Летаат Лист Стомак Гарда.

Детални спецификации

Додатоци на производи