• Свеж
На Hillman Група 2676 5/16 x 1-Инчен Хексадецимален за Миење Главата Лим Завртка, 10-Пакет

На Hillman Група 2676 5/16 x 1-Инчен Хексадецимален за Миење Главата Лим Завртка, 10-Пакет

Rating 
DEN 150.48

Од стока
Во магацинот

Лим завртки се дизајнирани за обединување на тенки парчиња на метал на дрво, fiberglass.Одлично за општи поправка околу куќата.Оближена со цинк за умерена отпорност на корозија.Метал првенствено преку пред - drilled или сопствени генерирани дупка во светлина мерач метал.Опис на производот Овие лист метални навртки, или прислушување завртки, се многу разноврсна и се користи за да се прикачени метал, дрво, fiberglass, и пластика.Остри теми подготви материјал заедно и да се обезбеди безбедна задржете.Лим завртки се целосно навој со остар точка.Од Производителот Овие лист метални навртки, или прислушување завртки, се многу разноврсна и се користи за да се прикачени метал, дрво, fiberglass, и пластика.Остри теми подготви материјал заедно и да се обезбеди безбедна задржете.Лим завртки се целосно навој со остар точка.

Детални спецификации

Додатоци на производи