• Свеж
На Hillman Група На Hillman Група 1535 6 x 3/4 во. Нерѓосувачки Челик Овална Глава Дупчиња Лим Завртка 30-Пакет

На Hillman Група На Hillman Група 1535 6 x 3/4 во. Нерѓосувачки Челик Овална Глава Дупчиња Лим Завртка 30-Пакет

Rating 
DEN 158.40

Од стока
Во магацинот

Лим завртки се дизајнирани за обединување на тенки парчиња на метал на дрво, fiberglass.Одлично за општи поправка околу куќата.Алуминиумска конструкција.метал првенствено преку пред - drilled или сопствени генерирани дупка во светлина мерач метал.Опис на производот Овие лист метални навртки, или прислушување завртки, се многу разноврсна и се користи за да се прикачени метал, дрво, fiberglass, и пластика.Остри теми подготви материјал заедно и да се обезбеди безбедна задржете.Лим завртки се целосно навој со остар точка.Од Производителот Овие лист метални навртки, или прислушување завртки, се многу разноврсна и се користи за да се прикачени метал, дрво, fiberglass, и пластика.Остри теми подготви материјал заедно и да се обезбеди безбедна задржете.Лим завртки се целосно навој со остар точка.

Детални спецификации

Додатоци на производи