• Свеж
#4 x 3/8 Решетка Главата Лист Метални Навртки, Полн Конец, Филипс Диск, од не ' Рѓосувачки Челик 18-8 (304), Само-Прислушување, 100 КОМПЈУТЕРИ

4 x 3/8 Решетка Главата Лист Метални Навртки, Полн Конец, Филипс Диск, од не ' Рѓосувачки Челик 18-8 (304), Само-Прислушување, 100

Rating 
DEN 191.28

Од стока
Во магацинот

За враќање на пари или размена на guarranteed.Нискиот профил на решетка глава го прави многу чист изглед, и нуди многу поголема површината за контакт.На решетка главата завртки се 100% од нерѓосувачки челик 18-8 (304) која нуди високо ниво на хемиски и отпорност на корозија.Mewu Decor завртки се одлични за користење со лим и влажни средини.114" Глава Дијаметар 0.Решетка главата само прислушување завртки се користат за различни цели и оттука, квалитетот треба да бидат оптимални доволно за да одговара на вашите барања добро.Тие се силни, отпорни на корозија доказ, и ќе ги поддржува сите на вашиот проект цели.271" Главата Висина 0.

Детални спецификации

Додатоци на производи