• Свеж
Робин Yount Милвоки.со Brewers Autographed Луисвил Slugger Игра Модел Лилјак соHOF 99 Натпис - Autographed MLB Лилјаци

Робин Yount Милвоки.со Brewers Autographed Луисвил Slugger Игра Модел Лилјак соHOF 99 Натпис - Autographed MLB Лилјаци

Rating 
DEN 10799.76

Од стока
Во магацинот

Доаѓа со Сертификат за Автентичност од главната Бејзбол Лига (mlb Автентикација и Fanatics Автентични.Категорија; Autographed MLB Лилјаци.Овој лилјак е лично на рака потпишан од страна на Робин Yount со натпис "HOF 99." Тоа се дошло под покровителство на главната Бејзбол Лига (mlb Автентикација Програма и може да биде потврдена од страна на неговиот нумерирани холограмот на MLB Таа, исто така доаѓа со индивидуална нумерирани, подесувате-очигледно некој агол од Fanatics Автентични.Овој процес им помага да се обезбеди дека производот купен е автентичен и се елиминира секаква можност на дуплирање или измама.Ако еден производ е непотпишана или не игра-се користи, холограм нема да бидат вклучени Робин Yount сувенири.Милвоки.со Brewers сувенири.

Детални спецификации

Додатоци на производи