• Свеж
Клипот на фан, Шетач Вентилатор за Бебето, Мини USB Пренослив Вентилатор за Кревет, Патувајќи со Батерија 2500mA Батеријата 360° на Ротација

Клипот на фан, Шетач Вентилатор за Бебето, Мини USB Пренослив Вентилатор за Кревет, Патувајќи со Батерија 2500mA Батеријата 360°

Rating 
DEN 372.00
DEN 455.76
-18 %

Од стока
Во магацинот

Компактен & Protable - мали димензии, лесен, преносни и корисна.Оваа Mieuxbuck преносни фан е погодно да ги носите, енергија-заштеда, кој ќе биде неопходен дневни потреби за луѓето. Црвениот индикатор светлото ќе престане да трепка додека целосно наполнета.Може да се напојува преку USB извор на енергија.Ние и ветуваме на грижете се-бесплатно 12 месеци гаранција и 24/7 услуги на клиентите.

Детални спецификации

Додатоци на производи