• Свеж
Ashrasha 10-pack Биде Среќен Хартија Лицето Ткива

Ashrasha 10-pack Биде Среќен Хартија Лицето Ткива

Rating 
DEN 273.60

Од стока
Во магацинот

Пакет од 10 обраснат на лице ткива, со карактеристики шарени Дедо мраз шапка со празнична порака. 4-ply хартија.Biodegradable и compostable, со користење на не-токсични, вода растворливи материи.Мека доволно да се користи како лицето ткива уште доволно силен да се користи како салфетки, овој пакет на хартија hankies со дедо мраз шапка дизајн е погодно големина за да се вклопи во вашата чанта, автомобил или toiletry торба.Издржливи, четири-ply хартија е еколошки, прехранбени безбедно и FSC уверение.

Детални спецификации

Додатоци на производи