• Свеж
Glencoe Модели Spacemen & Spacewomen Пластични Модел Комплет Скала 1/20 05907 Издадена 1991 Година

Glencoe Модели Spacemen & Spacewomen Пластични Модел Комплет Скала 1/20 05907 Издадена 1991 Година

Rating 
DEN 1847.76

Од стока
Во магацинот

Glencoe Модели Spacmen Боја и Лепак НЕ се Вклучени.Високо collectable.Скала : 1/20. Glencoe Модели носи назад до земјата од некои од првите пластични spacemen, spacewomen, и роботи некогаш направени.Вклучува 12 фигури во разни бои и 12 шлемови.Скала : 1/20 Високо collectable Не се препорачува за деца под три години Собранието Reuqired; Боја и Лепак НЕ се Вклучени.

Детални спецификации

Додатоци на производи