• Свеж
Поларните Светлини Star Trek U. S. S. Откритие NCC-1031 1:2500 Пластични Скала Модел Комплет

Поларните Светлини Star Trek U. S. S. Откритие NCC-1031 1:2500 Пластични Скала Модел Комплет

Rating 
DEN 839.76

Од стока
Во магацинот

1/2500 скала, вештина 2, нема цемент се бара, боја по желба - моделирани во метален тен.СИТЕ НОВИ КОМПЛЕТ!.Капитал брод од новиот STAR TREK ОТКРИТИЕ ТВ шоу.Целосна Ацтеките decal обвива обезбеди секој детал на бродот.вклучува јасно делови 12" долго.Поларните Светлини Е Познат По Никогаш Не Компромитирање На Квалитетот И Дизајнирани Се Со Корисникот Оптимално Искуство Во Умот.Меѓународни Реномирани За Нашите Разновиден Спектар На Наградуваниот Производи.

Детални спецификации

Додатоци на производи