• Свеж
Топла Лепак Пиштоли, 30 Занает Лепак Пиштол Стапови, 100W Топла Топи Лепак Пиштол со Приклучок Адаптер, Топла Лепак Пиштол за Полнење користи за DIY Занает, Автомобил Де?

Топла Лепак Пиштоли, 30 Занает Лепак Пиштол Стапови, 100W Топла Топи Лепак Пиштол со Приклучок Адаптер, Топла Лепак Пиштол за Полнење

Rating 
DEN 2035.20

Од стока
Во магацинот

Подготви на лепак да се држи и да се провери за напојување 2.Specification Adapter големина : 2.По лепак пиштол се користи, ќе има вишокот на лепило, и мала количина на лепак ќе капе од под дејство на инерција, која е нормален феномен.97 inches Weight : 80 g Glue пиштол големина : 7.Не се повлече чкрапалото енергично топлиот период за да се спречи лепак од преполнети. Вметнување на лепак да се држи и да се поттикнат на врвот на катетер 3.Засилен фан-во облик на активирањето, изградена-во пролет, униформа на сила и не е лесно да се деформира.Универзален адаптер : Нашата лепак пиштол има универзален приклучок адаптер, кој е погоден за голем број на приклучоци, и може да се користи и за други електронски производи.Приклучокот за полнење може да се користи во различни приклучоци, не само за лепак пиштоли, но исто така и за други електронски производи.Има широк спектар на апликации и може да се даде целосна претстава за вашата имагинација.На задебелена гума ракав на лепак пиштол може да биде цврсто прикачен на лепак стап, кои ефикасно ја спречува лепак истекување и не е лесно да се прелива лепак.Чекори за употреба : 1.Апликацијата сценарија : лепак пиштол е погодна за површината на метал, стакло, хартија, платно, пластика, керамика и други објекти. Вклучување на прекинувач, 4.

Детални спецификации

Додатоци на производи