• Свеж
GUOCAO Мерење Лента Владетел, Рамка Челична Лента Мерка Лента 50M12.5MM Стабилна Положба (Боја : Жолта, Големина : 50m)

GUOCAO Мерење Лента Владетел, Рамка Челична Лента Мерка Лента 50M12.5MM Стабилна Положба (Боја : Жолта, Големина : 50m)

Rating 
DEN 2062.08

Од стока
Во магацинот

Носат-отпор владетел со лента, прецизна скала, фонт, не е лесно да се падне, точни мерења, силни и издржливи.ABS школка, засилен околу, поотпорни на паѓање, издржливи.Скалата е прецизен и јасен, и мерења е повеќе точни.Пазарот на енергија рокер е брз и лесен за употреба.Конусна фиксна главата, лесно да се поправат и прецизни мерења.Ние ќе се обезбеди најдобра услуга.Ако има било каков проблем, ве молиме да бидат слободни да контакт.Нашата логистика ќе биде побрзо од веб-сајт.Големина Име : 50m| во Боја Име : Yellow Product Име : Ruler Specification : 50 meters Use сцена : дистанца за мерење на разни сцени, канцеларија, дома декорација, инженеринг мерења на локации, и сл."за нас : Ако имате било какви прашања за овој производ, се чувствуваат слободни да не контактирате и ние ќе се обидеме нашите да се реши вашиот проблем!контакт со нас на : Кликнете на ""Продаваат"" веднаш до ""Yin Xin Hui"", а потоа кликнете на Прашањето"" во горниот десен агол на страницата.".

Детални спецификации

50 meters :
Use scene:
distance measurement of various scenes, office, home decoration, engineering measurement, etc.
about us:
If you have any questions about this product, feel free to contact us and we will try our to solve your problem! :
contact us:
Click on Sold by next to Yin XinHui, then click on Question in the top right corner of the page. :

Додатоци на производи