• Свеж
JQZLXJC Челична Лента Мерка, Носат-отпорни, Пластична Кутија Владетел, Две - Self-locking Лента Мерка

JQZLXJC Челична Лента Мерка, Носат-отпорни, Пластична Кутија Владетел, Две - Self-locking Лента Мерка

Rating 
DEN 2263.20

Од стока
Во магацинот

Ако постои било каква штета, ве молиме контактирајте со нас прв и ние ќе го користиме најбрзо решение за сите.На electroplated појас shackle е лесно да се носат и не може да се мери во секое време, насекаде.Tylon сечилото облоги се многу издржливи и отпорни на абење од обложувања.Совет : Поради снимањето услови, осветлување и осветлување, може да предизвика хроматските аберации, и производот е главно физички производи.Добредојдовте на нашиот продавница, ние ќе ви донесе добра gift Click на "Додади во Кошничка" копчето за да започнете подобрување на вашата визија на врвот на оваа страница!.Ако не сте примиле лекот во рок од 30 дена, можете да ни оставите порака и ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.Tru нула-крај кука движење за да се компензира за прецизни мерења внатре и надвор.Mylar обложени сечива обезбеди 10 пати подобра отпорност на абење отколку насликани ножеви, и пред 3 сечилото оклоп заштита обезбедува дополнителна издржливост.

Детални спецификации

product description:
The compact design and ergonomic two-material housing provide increased grip and comfort and ease of use. :
The dual material housing provides excellent durability and comfort. :
The highly visible 16 mm wide blade allows easy and accurate reading of measurements. :
 Mylar coated blades provide 10 times better wear resistance than painted blades, and the front 3 blade armor protection provides extra durability. :
The electroplated belt shackle is easy to carry and can be measured anytime, anywhere. :
Precautions:
100% new products, factory shipments, rest assured to buy. :
If there is any damage, please contact us first and we will use the fastest solution for everyone. :
Delivery time is approximately 15 working days. No refund will be accepted for more than 30 days. :
If you have not received the product within 30 days, you can leave us a message and we will reply you within 24 hours. :
Tip:
Due to shooting conditions, lighting and lighting conditions may cause chromatic aberration, and the product is mainly physical products.
Welcome to our store, we will bring you a good gift :
Click the Add to Cart button to start improving your vision at the top of this page! :

Додатоци на производи