• Свеж
Општи Алатки LTM2X Ласерски Лента Мерка 2-во-1, 65 Ft Ласерски Мерка и 16 Ft Лента Мерка со Голем, Лесно се Чита позадинско осветлување Дигитален Дисплеј, Сина (LTM2X-BL-П)

Општи Алатки LTM2X Ласерски Лента Мерка 2-во-1, 65 Ft Ласерски Мерка и 16 Ft Лента Мерка со Голем, Лесно се Чита позадинско осветлување

Rating 
DEN 1055.76

Од стока
Во магацинот

МЕРКА ПОНАТАМУ : Мерка до 65-нозе со притискање на копчето.ЕДНО КОПЧЕ : Едноставен, едно копче операција е брз и лесен за употреба – притиснете го копчето еднаш да се започне со мерење.ВИСОКА ВИДЛИВОСТ на ЕКРАНОТ : Големи бели бројки на црна позадинско осветлување на екранот обезбедува лесен за читање во секој агол.Во РЕАЛНО ВРЕМЕ МЕРЕЊЕ : Прошетка надвор мерења од ѕидот и други површини да се најдат прецизни растојанија.Континуирано мерење дека се прилагодува како да се движат поблиску и подалеку од целта, само како лента measure.CLASS II ЛАСЕРСКИ ПРОИЗВОД

Детални спецификации

Додатоци на производи