• Свеж
Snapgate 25' Carabiner Лента Мерка

Snapgate 25' Carabiner Лента Мерка

Rating 
DEN 2136.00

Од стока
Во магацинот

Лесно Контрола Rubberized Слој.Големо Влијание ABS Изградба.Флип Во Carabiner лесно придава за само за ништо.Лизгајте го Копчето надолу за да се вклучат лента механизам за заклучување.Тешки Мерач Лента се протега на 25'.Snapgate 25' Carabiner Лента Мерка* Лесна Контрола Rubberized Слој* Високо Влијание ABS Изградба* Флип Во Carabiner лесно придава за само за ништо* Копчето Слајд надолу за да се вклучат лента механизам за заклучување* Тешки Мерач Лента се протега на 25'* никогаш нема да сакате да користите друга лента по само една употреба 00105.

Детални спецификации

Додатоци на производи