• Свеж
Westinghouse Осветлување 3518820 6.5 (75-Вати Еквивалент) T9 Dimmable Јасно Филамент, Средни База (4 Парчиња) LED Светилки, 4 Count (Пакување од 4)

Westinghouse Осветлување 3518820 6.5 (75-Вати Еквивалент) T9 Dimmable Јасно Филамент, Средни База (4 Парчиња) LED Светилки, 4 Count

Rating 
DEN 863.28

Од стока
Во магацинот

номинална часа, години подолго отколку конвенционалните светилки.Се направи преминот на Westinghouse LED светилки, одличен избор за вашиот замена потреби.Филамент дизајн обезбедува изгледаат и се чувствуваат на гроздобер блескаво светилки, идеален за употреба во кафез светла, приврзоци и лустери.На Westinghouse 6.5 вати LED заменува 75-вати блескаво и произведува исклучително дури и светлина дистрибуција.

Детални спецификации

Додатоци на производи