• Свеж
Г4 LED Сијалица Светлина 3W 12V AC/DC Топло Бела 2700K G4 Bi-pin на База Светилка 48x3014 SMD 20W 30W Халоген Светилки Замена за Пејзаж, Под Кабинет Осветлување, Не-dimmable, Пакување од 8 Yuiip

Г4 LED Сијалица Светлина 3W 12V AC/DC Топло Бела 2700K G4 Bi-pin на База Светилка 48x3014 SMD 20W 30W Халоген Светилки Замена за

Rating 
DEN 335.76

Од стока
Во магацинот

Се фокусира на Северно-Американскиот и Европскиот пазар. 【ЗАШТЕДА на ЕНЕРГИЈА Нема зуењето или брмчење; Не треперење.Анти-притисок, топлина и отпорност.Тоа произведува различни видови на безбедно, енергија-заштеда на енергија и удобно led светла.Се создаде пријатно топло осветлување ефект, најдобро за акцент осветлување.Ве молиме проверете ја големината внимателно пред да ги купите.Стандард G4 Bi-pin ВОДЕНА база, која лесно може да се монтира во разни g4 база осветлување тела.Секој панел направи g4 led еквивалент на осветленоста и стабилна светлина.Тоа ја олеснува поглед замор, заштита на вашите очи.Висока боја рендерирање (CRI > 83) дава повеќе живописни и природна боја.Кога тие се во спротивност, тоа ќе треперење, Тогаш можете да се обидете да го користите 1-3 парчиња халоген светилки за Работа со g4 led, или да се замени со соодветен трансформатор.Yuiip Осветлување става на нашите клиенти на ПРВО место!.Инстант за да полна осветленост; Нема зуењето или брмчење; Не треперење.Таа има посебна опрема, напредна опрема за тестирање и искусни инженери во фабриката.Главен производ линија-LED G4, G9, E11, E12, E14, E17,R7 S,GU10 и Mr16.Стандард G4 Bi-pin ВОДЕНА база, која лесно може да се монтира во разни g4 база осветлување тела.Обезбедување на производи ги исполнуваат меѓународните стандарди.Но, предводена g4 е многу блиску до халоген светилки.

Детални спецификации

Додатоци на производи