• Свеж
ETHT G4 LED Сијалица, 12V JC G4 Bi Pin Крушка, Г4 20W Халоген Сијалица Замена, Топло Бела 3000K, 5-Pack (Г4 База Топло Бела)

ETHT G4 LED Сијалица, 12V JC G4 Bi Pin Крушка, Г4 20W Халоген Сијалица Замена, Топло Бела 3000K, 5-Pack (Г4 База Топло Бела)

Rating 
DEN 311.76

Од стока
Во магацинот

Не dimmable AC/DC 12 V g4 LED сијалица, 360° зрак агол, топло бела 3000 K емитира атмосфера удобно светло, најдобро за акцент осветлување.Зачувајте до 93% на вашата енергија бил со замена на 20 W g4 халоген сијалица со 1,5 W G4 LED.Стандард g4 bi pin база, лесно да се замени традиционалните jc халоген светилки.Висока боја рендерирање (CRI > 80) обезбедува живописни и природна боја; нема зуењето или брмчење и Еко-Пријателски.Идеален за пејсажи осветлување, тревник светла, пак светла, под кабинет осветлување, под контра светла, пост светла, вдлабнати светлина и слично.Не Dimmable 12 V Bi Pin G4 LED Сијалица Добра замена за 20 W халоген светилки од страна на нашите 1.5 watts не dimmable g4 LED сијалица, спаси над 93% на електрична енергија сметка; Нема зуењето или брмчење; Без треперење Пакет : 5 x 1.5 W G4 LED Сијалица CRI>80 Ra животниот век : 30.000 часа Зрак Агол : 360 степени Влезен Напон : AC/DC 12 V Широко Апликација Идеален за пејсажи осветлување, тревник светла, пак светла, под кабинет осветлување, под контра светла, пост светла, вдлабнати светлина и слично.

Детални спецификации

Додатоци на производи